ברוכים הבאים לאתר הבית של חוות אייל - 02-6702930

סדנא להכנת נייר ממוחזר
נייר הוא אחד המוצרים בו אנו משתמשים על בסיס יומיומי וכמעט בכל רגע נתון, אך כמו כל מוצר גם לנייר יש מחיר. לא הייתם רוצים ללמוד להכין את הנייר שלכם בעצמכם? אז נכון, יש מסמכים שתרצו על נייר חלק חדש ומעובד, אבל מה עם סתם נייר? פנקס רשימות, מחברת ציור לילדים ועוד.. בואו להשתתף בסדנה להכנת נייר ממוחזר משאריות נייר, לבן או צבעוני והתחילו לייצר את הנייר שלכם.

סדנא לבניה אקולוגית בבוץ ואדמה
בניה אקולוגית היא אמנם לא רק בניה בבוץ ואדמה, היא מאפשרת לנו להשתמש בכל חומר זמין, מקומי וזול בהתאם לשיטות בניה עתיקות ושיטות שהשתכללו בימינו, כדי לבנות בעצמנו. מבלי להיעזר בקבלן ופועלים. נכון שאולי כדי לבנות את בית חלומותיכם תצטרכו לרכוש ידע נרחב ולהתנסות בשיטות בניה שונות, אך אצלנו לפחות תוכלו ללמוד את היסודות, להכיר את החומרים והשיטות ואם לא אתם, אז לפחות להעביר לילדיכם את החשיבות של "עשה זאת בעצמך", החוויה שבהתנסות מעודדת עשיה.

 

סדנת צמר
אחת לשנה בחוות אייל נערכים לגז השנתי של הכבשה נחמה שלנו. בתחילת האביב כשמזג האוויר נעים, אנחנו נערכים לקיץ וגוזזים לנחמה את הצמר העבה שחימם אותה בחורף הקר, לקראת הימים החמים של הקיץ. השנה נוסף גם בנה של נחמה – שרוליק, שנולד ביום העצמאות בשנה שעברה וגם הוא יצטרף ליום הגז המסורתי. סביב יום הגז אנו עורכים פעילויות בנושא הצמר, חשיבות הגז לחיה מול חשיבות הצמר לאדם, הטיפול בצמר ועוד.

 

 

תרצו להפוך לידידיי החווה? השאירו פרטים ונעדכן אתכם בכל מה שמתרחש אצלנו - פעילויות וסדנאות, מבצעים והנחות...
  • צור קשר