ברוכים הבאים לאתר הבית של חוות אייל - 02-6702930

מפגשים טיפוליים לקבוצות בחינוך המיוחד

מפגשים טיפוליים במסגרת קבוצתית, מוצעים לילדים ממסגרות החינוך המיוחד, המזמינות את הפעילות דרך סל תרבות.

חוות אייל מבקשת לאפשר לקבוצות החינוך המיוחד לעבור תהליך חינוכי-פדגוגי וטיפולי במסגרת קבוצתית, בה המפגש עם הטבע, עם השינויים בו בעונות השנה השונות והמפגש עם בעלי החיים, הם הכלים הטיפוליים והחינוכיים.

אנו מאמינים כי בטבע יש משהו מייטיב ועל כן טיפולי – השלכת, המשקעים, הלבלוב, הפריחה והדינמיות שבשגרת בעלי החיים בחווה לאורך המפגשים, תורמים לתהליך ומעצימים את החוויה עבור הילדים והצוות. בחווה ישנו גם מרחב מקורה – בקתת עץ מחוממת ומזמינה, בה ניתן לקיים פעילות בתנאי מזג האוויר השונים.

תכנית המלגה – העמותה להנצחת אייל יואל הוקמה על ידי משפחת יואל, במטרה להנציח את זכרו של אייל בדרכים שונות ובמטרה לקדם נושאים הקשורים באיכות הסביבה שהיו חשובים מאוד לאייל. במסגרת תכנית המלגה, מעניקה העמותה תרומה למוסדות השונים – מוסד המזמין 5 פעילויות בחווה לקבוצה אחת במסגרת סל תרבות, יקבל כתרומה מהעמותה 5 פעילויות נוספות, כולל הסעות.

10 פעילויות עוקבות לאותה קבוצה, מאפשרות שמירה על עיקרון הרצף המשמעותי ליצירת תהליך עם הקבוצה, על כן יקבעו הפעילויות בהפרש של כשבועיים מסוכות ועד פסח. התהליך יכלול תיאום ציפיות ובניית פעילויות בשיתוף עם המורה או הגננת, בהתאם לצרכי המוסד ולערכי החווה.

לעמוד העמותה

 

תרצו להפוך לידידיי החווה? השאירו פרטים ונעדכן אתכם בכל מה שמתרחש אצלנו - פעילויות וסדנאות, מבצעים והנחות...
  • צור קשר