ברוכים הבאים לאתר הבית של חוות אייל - 02-6702930

סל תרבות של מנח"י

ניתן לתאם יום חווייתי קבוצתי בחווה המיועד לגנים, בתי ספר מהחינוך הרגיל והחינוך המיוחד. גנים ובתי ספר יכולים להזמין פעילויות אלה דרך סל תרבות עבור גן, כיתה או שכבה (עד 60 ילדים).

בפעילויות אלה תיתכן חלוקה לקבוצות לפי מספר הילדים, כאשר קבוצה אחת תסייר בחווה ותכיר את פינותיה השונות: את חצרות בעלי החיים, חצר הקומפוסט האורגני, גן הירק ובוסתן עצי הפרי והאחרות יעברו בתחנות השונות בהתאם לתכנית שתוזמן על ידי מארגן הקבוצה. במסגרת התחנות הנוספות ניתן לקיים פעילויות הכרות עם עולם הצמר והגז, הכנת נייר ממוחזר, הכנת פיתות בטאבון, שעת סיפור חווייתית, יצירה מחומרי טבע ויצירה מאריזות בשימוש חוזר ועוד.

עבור מוסדות החינוך המיוחד המזמינים פעילויות דרך סל תרבות החווה מציעה 2 מסלולים:

1. תכנית המלגה – העמותה להנצחת אייל יואל הוקמה על ידי משפחת יואל, במטרה להנציח את זכרו של אייל בדרכים שונות ובמטרה לקדם נושאים הקשורים באיכות הסביבה שהיו חשובים מאוד לאייל. במסגרת תכנית המלגה, מעניקה העמותה תרומה למוסדות השונים – מוסד המזמין 5 פעילויות בחווה לקבוצה אחת במסגרת סל תרבות, יקבל כתרומה מהעמותה 5 פעילויות נוספות, כולל הסעות. 10 פעילויות עוקבות לאותה קבוצה, מאפשרות שמירה על עיקרון הרצף המשמעותי ליצירת תהליך עם הקבוצה, על כן יקבעו הפעילויות בהפרש של כשבועיים מסוכות ועד פסח. התהליך יכלול תיאום ציפיות ובניית פעילויות בשיתוף עם המורה או הגננת, בהתאם לצרכי המוסד ולערכי החווה.

לעמוד העמותה

2. סיור חוויתי בחווה – מפגש טיפולי, חד או דו-פעמי לקבוצה, מאפשר למוסדות שאין להם יכולת כלכלית, להגיע לפעילות בחווה הכוללת מפגש עם בעלי החיים והאכלתם, הכרת מתקני המיחזור והקוצפוסט בחווהף גן הירק, הבריכות, הבוסתן ועוד.

* ניתן לשלב לפני הפעילות או אחריה את ארוחת העשר של הילדים וביקור בגן השעשועים של הקיבוץ.

 

 לא מצליחים להגיע אלינו?

אנחנו נגיע אליכם ונבנה עבורכם תכנית המותאמת לתקציב המוסד במסגרת "כשהחווה מגיעה לגן…"

תרצו להפוך לידידיי החווה? השאירו פרטים ונעדכן אתכם בכל מה שמתרחש אצלנו - פעילויות וסדנאות, מבצעים והנחות...
  • צור קשר