ברוכים הבאים לאתר הבית של חוות אייל - 02-6702930

התכנית החינוכית בחווה

התכנית החינוכית בחווה מגוונת ומותאמת למגוון רחב של קבוצות, המבקשות להעביר ערכים חינוכיים אקולוגיים, של שמירה על הסביבה והטבע. הפעילויות כוללות עבודה והכרות עם פינות החווה השונות: חצרות בעלי החיים, ערוגות הצמחים, חצר הקומפוסט ועוד. הפעילויות כוללות גם יציאה לטיולים בשדה הסמוך לחווה, התרשמות מפריחת פרחי הבר בעונות השונות והשינויים שהן מביאות עימן, כמו גם סיורים בתל הארכיאולוגי של קיבוץ רמת רחל, פעילויות מיחזור, יצירה אקולוגית ועוד. הלמידה אצלנו נעשית באופן חווייתי וביצירת קשר בלתי אמצעי עם בעלי החיים ועם הטבע.

המשך קריאה

 

סל תרבות של מנח"י

ניתן לתאם יום חווייתי קבוצתי בחווה המיועד לגנים, בתי ספר וקבוצות פרטיות. גנים ובתי ספר יכולים להזמין פעילויות אלה דרך סל תרבות במוסדות החינוך השונים, של החינוך הרגיל והחינוך המיוחד. עבור מוסדות החינוך המיוחד המזמינים פעילויות דרך סל תרבות, מציעה החווה את תכנית המלגה, בה מעניקה העמותה לזכר אייל יואל ז"ל, תרומה למוסד המזמין פעילויות ואת הסיור החוויתי בחווה המוצע לביקורים חד פעמיים. בכל ביקור בחווה ניתן לשלב סיור בשדה הסמוך, בגן הארכיאולוגי, במצפה יאיר, גן זאביק – גן השעשועים של הקיבוץ ומגוון פעילויות נוספות בחווה.

המשך קריאה

כשהחווה מגיעה לגן..

ניתן להזמין סדרת פעילויות בנושאים של אקולוגיה, טבע ושמירה על איכות הסביבה, המתבצעות בגן הילדים עצמו על ידי אחד ממדריכי החווה. הפעילויות כוללות הקמת גינה ומתקני גידול צמחים שונים, הקמת עמדת קומפוסט לגן, סדנאות מיחזור ויצירה ועוד..

סדרת פעילויות המתחילה בגן הילדים, מסתיימת בהגעת הילדים לביקור בחווה ובהכרות עם התחנות השונות בחווה, עם מגוון בעלי החיים והצמחים. במפגש עם בעלי החיים ילמדו הילדים על משפחות בעלי החיים השונות, מקומות המחיה שלהם, יוכלו להאכיל את בעלי החיים ולפעמים אף לגעת בהם.

המשך קריאה

תרצו להפוך לידידיי החווה? השאירו פרטים ונעדכן אתכם בכל מה שמתרחש אצלנו - פעילויות וסדנאות, מבצעים והנחות...
  • צור קשר