ברוכים הבאים לאתר הבית של חוות אייל - 02-6702930

סדנאות חווייתיות בחווה

אנו מציעים לקיים סדנאות שונות המותאמות לקבוצות ויחידים, למשפחות, מוסדות וועדי עובדים. הסדנאות נעשות ברוח המקום, מתמקדות בנושאי טבע וסביבה ומתוכננות בהתאמה אישית על פי דרישת מזמין הסדנה.

הסדנאות המוצעות בחווה:

הכנת נייר ממוחזר: יצירת נייר חדש מנייר משומש – כמה פשוט! חוות אייל מעודדת הפחתת צריכה, שימוש מחדש ומיחזור. באמצעות סדנא חווייתית ויצירתית להכנת נייר ממוחזר לבן או צבעוני, משאריות נייר הבית והמשרד.

ניירות צבעוניים מתייבשים

"מגרגר חיטה ללחם" והכנת פיתות בטאבון: פעילות זו ממחישה לילדים את תהליך הכנת הלחם מרגע זריעת החיטה, דרך הקציר והדיש, הכרת האסם בו אנחנו שומרים את ערימות התבואה שלנו, הטחינה ויצירת הקמח ועד להכנת הבצק והפיתות הטעימות על טאבון לבני בוץ של החווה.

מצות בטאבון

סדנת בניה אקולוגית בבוץ ואדמה: שיטת בניה זו היא אחת משיטות הבניה העתיקות והנפוצות, בה משתמשים בחומרים מקומיים ומתמחזרים. סדנת הבניה מהנה במיוחד בשל המעורבות הפעילה של המשתתפים בהכנת לבני הבוץ בידיהם ובערבוב החומרים ברגליהם.

 פסח ובוץ

יצירה מחומרי טבע: צבעי גואש ופנדה זה נחמד, אבל בסדנא זו מגלים הילדים כמה נפלא ליצור אך ורק מחומרי טבע הנאספים ברחבי החווה! נוצות, זרעים, עלים, ענפים, צמר ועוד, מאפשרים לילדים להשתמש בדמיון וליצור רק מחומרים מן הטבע.

ועוד מגוון סדנאות חווייתיות…

תרצו להפוך לידידיי החווה? השאירו פרטים ונעדכן אתכם בכל מה שמתרחש אצלנו - פעילויות וסדנאות, מבצעים והנחות...
  • צור קשר