ברוכים הבאים לאתר הבית של חוות אייל - 02-6702930

חוג טבע וסיירות

כשהילדים בחוג העשרה, אתם ההורים נהנים מרגע של נחת ושלווה אצלינו בחווה…

חוות אייל פותחת את השנה עם חוג טבע וסיירות ייחודי לילדים בכיתות א'-ד', המשלב בין מגוון רחב של נושאים. 
בואו ללמוד איתנו על בעלי החיים, הצמחים, בנייה אקולוגית, ניווט ומחנאות.  כל אלה בליווי טיולים בחיק הטבע!

החוג יתקיים בין החודשים נובמבר-יוני.

המשך קריאה

שבת משפחתית בחווה

חוות אייל פתוחה לביקורים בכל יום שבת בין השעות 10:00-14:30. הביקור בחווה מתאים לכל גיל ומלווה באירוח של אחד מעובדי החווה, שיפגיש בניכם לבין בעלי החיים ויכיר לכם את פינות החמד בחווה.

"שבת משפחתית בחווה" הינה פעילות חווייתית הנערכת בשבת הראשונה של כל חודש עברי ולרוב כוללת פעילות מיוחדת, טיול, יצירה או סדנה לכל המשפחה. התעדכנו לגבי שבתות משפחתיות המתקיימות מעת לעת בחווה!

המשך קריאה

חגים ומועדים בחווה

לקראת כל חג מציעה החווה מפגש, הפעלה או סדנה ייחודית בסימן ימי החג, בנוסף כדאי להתעדכן בפרסומי הקייטנות האקולוגיות שלנו הנערכות בחופשות ממוסדות הלימוד ומספקות לילדים מפגש מרגש עם החיות והטבע, חווית עבודה בחווה וחשיפה לתכנים רבים העוסקים בשמירה על הסביבה והטבע, אקולוגיה, בעלי חיים ועוד.

פרטים יפורסמו באתר בהתאם לכל חג ומועד, שווה לעקוב ולהתעדכן אצלנו!

המשך קריאה

אחר הצהריים רגוע בחווה

בסיום יום עבודה, לאחר שאספתם את הילדים מהגנים ומבתי הספר, נצלו את שעות אחר הצהריים לביקור מרגיע בין צמחים ובעלי חיים המשוטטים בחופשיות, אל מול נוף ירושלמי עוצר נשימה. הביקור בחווה מרגיע ומרומם, הוא יאפשר לכם להמשיך ולסיים את היום שלכם בשלווה וייתן לילדיכם חוויות חדשות לסוף היום…

חוות אייל תהיה פתוחה לפרקים בשעות אחר הצהריים, במועדים בגינם תפורסם הודעה מראש בחדשות האתר, בעמוד הפייסבוק של החווה ובדיוור האלקטרוני של החווה.

סדנאות חווייתיות בחווה

אנו מציעים לקיים סדנאות שונות המותאמות לקבוצות ויחידים, למשפחות, מוסדות וועדי עובדים. הסדנאות נעשות ברוח המקום, מתמקדות בנושאי טבע וסביבה ומתוכננות בהתאמה אישית על פי דרישת מזמין הסדנה.

הסדנאות המוצעות בחווה:                                                                                 הכנת נייר ממוחזר, הכנת פיתות בטאבון, יצירה מחומרי טבע, סדנת בניה אקולוגית בבוץ ואדמה ועוד מגוון סדנאות חווייתיות…

המשך קריאה

תרצו להפוך לידידיי החווה? השאירו פרטים ונעדכן אתכם בכל מה שמתרחש אצלנו - פעילויות וסדנאות, מבצעים והנחות...
  • צור קשר